تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک - مدرسین پایتخت

تدریس خصوصی ریاضیات ، فیزیک و تمامی دروس مهندسی توسط گروه مدرسین پایتخت

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک - مدرسین پایتخت

تدریس خصوصی ریاضیات ، فیزیک و تمامی دروس مهندسی توسط گروه مدرسین پایتخت

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک - مدرسین پایتخت
tadriss.ir
مدرسین پایتخت
09906166383
تدریس خصوصی ریاضی وفیزیک کلیه مقاطع
کلاس های آمادگی کنکور سراسری
کلاس های آمادگی دبیرستان نمونه دولتی
کلاس های آمادگی جهت امتحانات دانشگاه
کلاس های آمادگی جهت امتحانات مدارس
مشاوره در مورد کنکور و انتخاب رشته
با ما فقط به درصد 100 و
نمره 20 در کارنامه خود بیندیشید
با مدیریت مهندس رضا عباسی
دروس مورد تدریس:
ریاضی و فیزیک اول دبیرستان
ریاضی و فیزیک دوم دبیرستان
حسابان و حساب دیفرانسیل
ریاضی 3 تجربی و انسانی
ریاضی 3 فنی و هنرستان
هندسه 1 و 2
هندسه تحلیلی
آمار و مدل سازی
ریاضی هشتم
ریاضی و فیزیک نهم
ریاضی و فیزیک دهم
ریاضی 1 و 2 پیش تجربی
ریاضی پایه و پیش انسانی
فیزیک 1 و 2 پیش دانشگاهی
ترمودینامیک
دانشگاه آزاد و سراسری:
فیزیک 1 دانشگاه
ریاضی 1 و2 دانشگاه
معادلات دیفرانسیل
ریاضی مهندسی
مکانیک سیالات
ترمودینامیک
انتقال حرارت
دینامیک و دینامیک ماشین
استاتیک
ایستایی
ارتعاشات مکانیکی
مقاومت مصالح
تهویه مطبوع
دروس تخصصی رشته مهندسی مکانیک
دروس تخصصی رشته مهندسی برق
دروس تخصصی رشته مهندسی عمران
ریاضیات کنکور سراسری ریاضی
ریاضیات کنکور سراسری تجربی
ریاضیات کنکور سراسری انسانی
ریاضی کنکور ارشد عمران،شیمی و مکانیک
ریاضیات کنکور کاردانی کلیه رشته ها
ریاضیات کنکورکاردانی به کارشناسی همه رشته ها
انجام پروژه های دانشگاهی
انجام پروژه های ترجمه زبان انگلیسی
مشاوره درباره پروژه های دانشجویی و سمینار
مشاوره برای انتخاب رشته و آینده کاری
همگی توسط گروه مدرسین پایتخت
نویسندگان

رئیس سازمان مدارس غیردولتی با اشاره به اینکه مدارس هیئت امنایی باید به صورت خودگردان اداره شوند، گفت:‌ هم‌اکنون تنها محل تأمین منابع این مدارس دریافت پول از خانواده‌هاست که این روش نادرست است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مرضیه گرد در جمع خبرنگاران درباره روند نظارت بر مدارس هیئت امنایی اظهار کرد: از سال گذشته اقدامات جدی به منظور بررسی وضعیت مدارس هیئت‌امنایی شروع شد چرا که هدف تأسیس مدارس هیئت‌ امنایی با آنچه اکنون در برخی مدارس هیئت‌امنایی وجود دارد، فاصله زیادی دارد.

وی افزود: هدف مدارس هیئت‌ امنایی استفاده از مشارکت‌های مردم برای خودگردانی مدارس است، اما متأسفانه این روند به درستی در بسیاری از موارد رعایت نشده است.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: مدارس هیئت امنایی باید فهرست پیشنهادی افرادی که می‌توانند منابع مالی را تأمین کنند معرفی کند و صلاحیت این افراد باید در سطح استانی احراز و تأیید شود. پس از آن باید برای کلاس‌های فوق برنامه‌ مدرسه نیز فضا و منابع مالی درنظر گرفته شود البته در این مورد رضایت انجمن اولیا و مربیان و حضور اختیاری دانش‌آموزان، شرط اصلی است.

گرد بیان کرد: متأسفاته در برخی مدراس به این روال عمل نشده است و برخی مدارس مجوز از شورای آموزش و پرورش نداشتند و تنها محل تأمین منابعشان دریافت پول از اولیا و آموزش و پرورش بود؛ مدرسه هیئت امنایی مدرسه‌ای کاملاً معمولی با مدیریت متفاوت است و افرادی در آنجا حضور دارند که می‌توانند در فرایند تحصیلی و تربیتی دانش‌آموزان نقش‌آفرین باشند و این موضوع به هیچ وجه به معنای آن نیست که گروهی جمع شوند و چون تابلوی مدرسه عوض و عنوان هیئت امنایی در آن ذکر شده است از خانواده‌ها پول بگیرند.

وی با اشاره به اینکه در حال تهیه گزارش‌های دوره‌ای هستیم که این گزارش‌ها تا اواخر آذر در استان‌ها تکمیل می‌شود، گفت:  سال گذشته آموزش‌ها و شرایطی را برای مدیران مدارس هیئت امنایی تعیین کردیم اما هنوز تعدادی از آنها شرایط خودگردانی را پیدا نکرده‌اند، یکی از تفاوت‌های مدارس هیئت امنایی با مدارس عادی در این است که هیئت امنا سه مدیر را پیشنهاد می‌کند و مدیر بنا به انتخاب اداره آموزش و پروش و طبق ضوابط تأیید می‌شود و می‌تواند مدرسه را اداره کند.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی ادامه داد: به دنبال بازگرداندن این مدارس به جایگاه اصلی‌شان هستیم. متأسفانه مشاهده شده است که برخی از این مدارس حتی از عنوان شهریه هم استفاده کرده‌اند و تا دانش آموز شهریه را ندهد حاضر به ثبت نام نیستند. در اینجا از همه مدیران آموزش و پرورش می‌خواهیم توجه داشته باشند حتماً فرایند صدور مجوز مدارس هیئت امنایی طی شود و عنوان هیئت امنایی از تابلوی سردر مدارس فاقد شرایط، حذف شود. قرار نیست فضایی ایجاد کنیم که خانواده ناگزیر به پرداخت وجه باشد.

وی تصریح کرد: چنانچه مدارسی نتوانند این شرایط را احراز کنند آنها را از حالت هیئت امنایی خارج می‌کنیم و اجازه دریافت وجه نخواهیم داد همچنین یک ریال از وجوهی که هیئت امنا می‌پردازد نباید در منطقه و اداره هزینه شود ما بررسی وضعیت مالی اینگونه مدارس را به طور جدی دردستورکار داریم.

 

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">